Dużo śmiechu, tańców i wspólnej zabawy podczas gminnego Dnia Kobiet (foto)

Dzień Kobiet - zabawa w Okulski Grand w Rozewiu (link otworzy duże zdjęcie)


W minioną sobotę (4 marca) odbyła się pierwsza część imprez w ramach gminnego Dnia Kobiet. Mieszkanki gminy Władysławowo miały do wyboru kilka form spędzenia wolnego czasu w ramach Ich święta. Popołudniu w hali COS OPO Cetniewo we Władysławowie wystąpił Kabaret Moralnego Niepokoju. Następnie, w Zespole Szkół nr 1 we Władysławowie odbył się Maraton Zumby, a wieczorem już tradycyjna zabawa w Okulski Grand Rozewie.

W hali ośrodka Cetniewo z zabawnych skeczów jednego z najpopularniejszych polskich kabaretów śmiało się ponad 700 kobiet. W Zumbie we władysławowskiej "jedynce" wzięło udział kilkadziesiąt pań. Wieczorem natomiast przy muzyce Zespołu "Bliza" w Okulski Grand w Rozewiu bawiło się ok. 400 kobiet. Była to natomiast tylko pierwsza grupa mieszkanek - z Chałup i Władysławowa. Za tydzień (11 marca) okazję do świętowania będą miały Panie z Chłapowa, Rozewia, Jastrzębiej Góry, Tupadeł, Ostrowa oraz Karwi.

Wszystkim Paniom jeszcze raz składamy najlepsze życzenia - zdrowia, miłości, szczęścia, radości i uśmiechu!

Opublikowano: 06 marca 2017 10:24

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 882

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.