Zatoka Puck wygrała KIBOL Cup (foto)

KIBOL Cup 2017 (link otworzy duże zdjęcie)


Drużyna Zatoki Puck zwyciężyła w XII Mistrzostwach Powiatu Puckiego w Futsalu „Kibol Cup” o Puchar Burmistrza Władysławowa. W meczu finałowym pucczanie pokonali 6:4 władysławowskich Drewniaków – trzykrotnego mistrza powiatu.

Piłkarze Zatoki cieszą się z tytułu mistrzowskiego po raz drugi. Do Zatoki trafiła też statuetka dla najlepszego bramkarza, którym został Jonasz Glowienke. Trzecie miejsce zajęła drużyna Bajadera, która – jak się później okazało - w swoim składzie miała Króla Strzelców. Został nim Michał Skwiercz, zdobywca jedenastu goli. Czwartym finalistą była drużyna Specjaliści z Władysławowa.

Jak zwykle na parkiecie nie zabrakło emocji, ładnie zdobytych goli i bramkarskich parad. Uczestnicy dawali z siebie wszystko, co zawsze cieszy kibiców. Na szczęście obeszło się bez większych kontuzji.

Efektem nieobecności zgłoszonych wcześniej trzech drużyn było to, że w rozgrywkach grupowych wiele spotkań się nie odbyło. Niepoważne podejście części piłkarzy skłoniło organizatorów do szukania sposobu na przyszłość. – Zmienimy system rozgrywek – mówią. – Zrezygnujemy z czterech grup czterozespołowych, a stworzymy dwie po sześć drużyn. To powinno zabezpieczyć nas przed takimi sytuacjami, że piłkarze przyjeżdżają specjalnie na mistrzostwa, gdzie rozgrywają tylko dwa mecze i jadą z powrotem do domu.

Mistrzostwa zorganizowało Centrum Kultury, Promocji i Sportu we Władysławowie przy współudziale finansowym Ośrodka Kultury, Sportu i Turystyki w Gminie Puck, Urzędu Gminy w Kosakowie, Krokowskiego Centrum Kultury w Krokowej i Urzędu Miasta w Helu.

Opublikowano: 06 marca 2017 13:49

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 1208

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.