Burmistrz spotkał się z Sołtysami i Przewodniczącymi osiedli z okazji Ich święta (foto)

Spotkanie Burmistrza z Sołtysami i Przewodniczącymi osiedli Władysławowa (link otworzy duże zdjęcie


Z okazji przypadającego na 11 marca (sobota) Dnia Sołtysa, Burmistrz Władysławowa Roman Kużel zaprosił do Urzędu Miejskiego Sołtysów oraz Przewodniczących osiedli. Spotkanie było okazją do uhonorowania ich zaangażowania na rzecz mieszkańców w ramach pracy w jednostkach pomocniczych.

Jeszcze raz wszystkim gospodarzom miejscowości wchodzących w skład Gminy Władysławowo składamy szczere wyrazy uznania i podziękowania  za  pracę na rzecz społeczności lokalnej. Życzymy  mnóstwa pozytywnej energii, wytrwałości w dążeniu do realizacji zamierzonych celów, gotowości do stawiania czoła nowym wyzwaniom oraz tego, by sprawowana funkcja przynosiła zadowolenie, a zdrowie i doskonała kondycja nieodłącznie towarzyszyły w codziennym życiu.

Opublikowano: 10 marca 2017 08:46

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 2558

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.