Tomasz Grycko Mistrzem Polski! (foto)

Tomasz Grycko Mistrzem Polski w biegach przełajowych na 10 kilometrów (link otworzy duże zdjęcie)

Tomasz Grycko z Blizy Władysławowo najlepszym przełajowcem w kraju! 11 marca w Jeleniej Górze podczas Mistrzostw Polski w Biegach Przełajowych Seniorów nasz zawodnik w znakomitym stylu wygrał bieg na 10 km i zdobył tytuł Mistrza!

Przed startem zawodnik z Władysławowa wiedział, że czeka go nie lada wyzwanie. Po pierwsze bronił tytułu, zdobytego w ubiegłym roku, po drugie musiał o niego walczyć w gronie wybitnych: Krystiana Zalewskiego - olimpijczyka z Rio, Marka Kowalskiego - wielokrotnego medalisty MP, czy Mariusza Giżyńskiego - czołowego polskiego maratończyka. Mimo wszystko, dał radę i razem ze swoim trenerem - Piotrem Oberzigiem mógł triumfować wyjątkowy sukces. Wygrana była zdecydowana, gdyż Tomek przybiegł na metę 30 sekund przed goniącym go Markiem Kowalskim. Wielki wysiłek oraz liczne treningi zostały nagrodzone w najlepszy sposób.

Tomkowi Grycko oraz jego trenerowi Piotrowi Oberzigowi składamy wielkie gratulacje i życzymy dalszej wytrwałości w przełamywaniu kolejnych granic!

Opublikowano: 17 marca 2017 09:32

Kategoria: Aktualności