"Bajkowe Bieganie" najmłodszych (foto)

Bajkowe Bieganie - zawody najmłodszych we Władysławowie (link otworzy duże zdjęcie)


17 maja w COS OPO Cetniewo we Władysławowie odbyła się impreza biegowa pn. "Bajkowe Bieganie". W zawodach, których głównym celem była promocja biegu jako najprostszej aktywności ruchowej, wzięło udział ponad 300 uczniów z klas 0-2 ze Szkół Podstawowych Gminy Władysławowo. Na jednym z dystansów swoich sił spróbował także Burmistrz Władysławowa Roman Kużel.

Każdy z uczestników "Bajkowego Biegania" otrzymał za udział pamiątkowy medal. Przyznano także nagrody dla najlepiej dopingującej klasy oraz za najlepsze przebranie. Rozgrzewkę dla zebranych przeprowadził nasz najlepszy biegacz, Mistrz Polski w biegach przełajowych seniorów Tomasz Grycko (Bliza Władysławowo). Następnie najmłodsi z uśmiechem na ustach i często w przebraniach swoich ulubionych, bajkowych bohaterów przebiegli kilkaset metrów, wieńcząc sportowe spotkanie.

Organizatorzy - UKS Bliza i UKS Mewa zapowiadają kontynuację wydarzenia, które ma zostać poszerzone o dodatkowe atrakcje. Impreza objęta była Honorowym Patronatem Burmistrza Władysławowa.

Opublikowano: 17 maja 2017 14:48

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 456

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.