Dzień Otwarty Domu Rybaka przyciągnął setki gości (foto i wideo)

Dzień Otwarty Domu Rybaka przyciągnął setki gości (link otworzy duże zdjęcie)


Wiele atrakcji, ciekawych miejsc, konkursów i aktywności czekało na mieszkańców i turystów podczas Dnia Otwartego w Domu Rybaka, który odbył się w minioną sobotę (30 września). Uczestnicy wydarzenia mogli zwiedzić m.in. tzw. "Ogród Zimowy", taras na III piętrze, fragmenty piwnicy, czy monitoring Straży Miejskiej.

Dzieci uczestniczyły w warsztatach plastycznych, brały udział w grze orientacyjnej, siadały w fotelu Burmistrza, jeździły na kładzie, oglądały sprzęt saperski, czy też bawiły się na dmuchańcach i zjeżdżalni. Na dorosłych czekały bezpłatne porady prawne, konsultacje architektoniczno-budowlane, czy prezentacja projektów inwestycyjnych. Ponadto urzędnicy demonstrowali działanie tzw. "przycisku życia" dla osób chorych i starszych, chętni mogli także zagłosować na projekty w ramach Budżetu Obywatelskiego, czy też zainstalować aplikację na telefony komórkowe, przekazującą bieżące informacje z Gminy Władysławowo.

Dziękujemy wszystkim służbom tj. policji, straży miejskiej, straży pożarnej oraz saperom z Marynarki Wojennej za aktywne włączenie się i organizację Dnia Otwartego Domu Rybaka.

Zobacz także: materiał wideo telewizji TTM pn. "Dom Rybaka otwarty dla mieszkańców".

Opublikowano: 02 października 2017 09:54

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 785

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.