Lodowisko we Władysławowie zaprasza! (do 14/03)

Lodowisko we Władysławowie (link otworzy duże zdjęcie)


Pod koniec 2017 roku przy Zespole Szkół nr 1 we Władysławowie oficjalnie uruchomiono lodowisko! Tafla o naturalnej nawierzchni i wymiarach 20x30 metrów od początku cieszy się sporym zainteresowaniem ze strony amatorów jazdy na łyżwach. Organizatorzy atrakcji tj. Burmistrz Władysławowa i Centrum Kultury, Promocji i Sportu zapraszają do zabawy mieszkańców gminy, powiatu oraz okolic.

Lodowisko we Władysławowie to nie lada gratka dla dzieci, młodzieży, ale i dorosłych. Potwierdzeniem tych słów były pierwsze dni funkcjonowania obiektu przy Zespole Szkół nr 1. Tafla od rana do wieczora cieszyła się sporym zainteresowaniem tak ze strony mieszkańców, gości, jak i turystów, którzy zimową porą postanowili przyjechać nad morze. – Cały czas pracujemy nad tym, aby wypoczynek w naszej gminie z roku na rok był lepszy, nie tylko w okresie wakacji. Lodowisko to atrakcja w szczególności przygotowana dla naszych mieszkańców, co nie zmienia faktu, że otwarte jest dla wszystkich. Cieszy mnie bardzo, że zostało ono tak ciepło przyjęte i spotkało się z wieloma pozytywnymi opiniami – mówi Burmistrz Władysławowa Roman Kużel.

Lodowisko czynne jest w godzinach 10:00–21:30 (szczegółowa rozpiska poniżej). W dniach nauki szkolnej w godzinach 8:00–15:00 dla zorganizowanych grup szkolnych z terenu Gminy Władysławowo lodowisko dostępne jest bezpłatnie (na podstawie wcześniejszej rezerwacji pod nr. tel. 58 674-54-41). Godzinne wejścia na lód odbywają się co 1,5h (konieczne są półgodzinne przerwy techniczne między kolejnymi wejściami). Ceny biletów: normalny - jedno wejście - 6 zł, ulgowy - jedno wejście - 3 zł (bilety ulgowe przeznaczone są dla dzieci i młodzieży poniżej 18. roku życia oraz osób dorosłych powyżej 60. roku życia). Wypożyczenie łyżew na jedno wejście to koszt 5 złotych. Zachęcamy do zakupu karnetów - w ich przypadku cena za jedno wejście jest jeszcze niższa! Karnet normalny na 10 wejść kosztuje 40 zł., zaś ulgowy na 10 wejść to tylko 20 zł. Informacje dot. funkcjonowania lodowiska dostępne są na fanpage’u „Lodowisko Władysławowo” na portalu facebook. Zapraszamy!

UWAGA! Informujemy, że od 22 stycznia obowiązują nowe godziny otwarcia lodowiska - inne w dni powszednie i inne w weekendy. Szczegóły na poniższej rozpisce:

Godziny wejścia na lodowisko

Opublikowano: 05 stycznia 2018 12:28

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Powiązane wiadomości:

Wyświetleń: 8734

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.