Ponad 400 osób wzięło udział w IV Nordowym Morsowaniu (foto i wideo)

IV Wielkie Nordowe Morsowanie we Władysławowie (link otworzy duże zdjęcie)


O poranku w Święto Trzech Króli (6 stycznia) na plaży przy wejściu nr 11 we Władysławowie zebrało się ponad 400 miłośników morsowania z regionu pomorza i okolic. Tuż po godzinie 10, po krótkiej rozgrzewce, zaczęli oni wchodzić do lodowatego Bałtyku zażywając kąpieli, sprawiającej im wiele radości, a przy okazji jak sami przyznawali hartującej i uodparniającej organizm przed chorobami.

Było to już czwarte święto morsów we Władysławowie. Frekwencja i zainteresowanie ponownie dopisały. Na plaży przy COS OPO "Cetniewo" pojawiło się kilkaset osób z regionów całego pomorza oraz okolic. Można było dostrzec reprezentantów m.in. Jastarni, Helu, Łeby, Kosakowa, Wejherowa, Gdyni, Gdańska, Tczewa, Elbląga, Torunia, Warszawy na czele oczywiście z członkami grupy Nordowe Morsy z Władysławowa i Pucka. Na uczestników oprócz wspólnej kąpieli, czekały: gorący żurek, pyszne ciasta i ogromny tort.

Organizatorami IV Wielkiego Nordowego Morsowania byli: Centrum Kultury, Promocji i Sportu we Władysławowie, Nordowe Morsy, COS OPO "Cetniewo" we Władysławowie oraz Powiat Pucki.

Opublikowano: 08 stycznia 2018 08:27

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 908

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.