Zagraliśmy dla noworodków (foto i wideo)

26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy we Władysławowie - Bursztynowe Serduszka (link otwor


W niedzielę 14 stycznia 2018 r. odbył się 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jego celem było pozyskanie środków dla wyrównania szans w leczeniu noworodków. W Gminie Władysławowo, która i tym razem włączyła się do akcji, zebrano sumę 36 306,93 zł.

W ramach Finału na terenie Gminy Władysławowo można było spotkać 35. wolontariuszy kwestujących do puszek. O godzinie 17:00 w sali 103 Urzędu Miejskiego odbyła się część artystyczna, na którą złożył się występ Karoliny „Carli” Jachimkowskiej, koncert Jakuba Patoka z projektem „Blackout.” oraz występ uczestników warsztatów wokalnych we Władysławowie przy akompaniamencie Piotra Kajetana Matczuka (zespół „Piramidy”).

W przerwach między koncertami można było dokonać zakupu wielu ciekawych przedmiotów, wśród których znalazły się pamiątki WOŚP, rękodzieło (rzeźba rybaka, model łodzi, ręcznie robiona biżuteria), obrazy czy zaproszenie na obiad z senatorem Sławomirem Rybickim. Nie zabrakło oczywiście bursztynowych serduszek, które są „znakiem firmowym” władysławowskich finałów WOŚP. W ramach Orkiestry działało też stoisko gastronomiczne oraz przygotowany przez Koło Gospodyń kącik cukierniczy i loteria fantowa. Całość o godzinie 20:00 zwieńczyło tradycyjne „światełko do nieba”, czyli mini pokaz fajerwerków.

Współpracownicy władysławowskiego 26. Finału WOŚP:

- Koło Gospodyń we Władysławowie
- Biblioteka Miejska we Władysławowie
- COS OPO „Cetniewo”
- firma BMC z Władysławowa
- Szkoła Podstawowa w Jastrzębiej Górze
- pan Szymon Redlin
- pan Kazimierz Skotzke
- pan Tomasz Grycko
- pan Zbigniew Golla
- pan Piotr Golla
- sklep orientalny „Świat Igora” z Jastrzębiej Góry
- tartak „Mika” z Krokowej
- pan senator Sławomir Rybicki
- Stowarzyszenie Rodzin Abstynenckich i Osób Dotkniętych Przemocą STER z Władysławowa
- pani Małgorzata Zawadzka – Derengowska
- pani Karolina Jachimkowska / "Carla"
- pan Jakub Patok / projekt „Blackout.”
- pan Piotr Kajetan Matczuk / zespół „Piramidy”
- pan Rafał Potrykus
- firma „Audioline”

Władysławowski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dziękuje wszystkim, którzy otwartością serc przyczynili się do tegorocznego sukcesu.

Zobacz także: materiał wideo TTM pn. "WOŚP we Władysławowie".

Opublikowano: 15 stycznia 2018 10:28

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 595

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.