Dzięki "Da Capo al Fine" ponownie poczuliśmy magię świąt (foto)

Dzięki Da Capo al Fine ponownie poczuliśmy magię świąt (link otworzy duże zdjęcie)


Co prawda Święta Bożego Narodzenia już za nami, jednak dzięki Studiu Sztuki "Da Capo al Fine", ich absolwentom i przyjaciołom, ponownie mogliśmy poczuć magię i klimat tego szczególnego czasu. 12 stycznia w COS OPO Cetniewo we Władysławowie podopieczni Magdaleny Gawin, Katarzyny Bartoszewicz-Stromskiej i Magdaleny Świątkiewicz przedstawili wyjątkowy program w ramach noworocznego koncertu.

Nie zabrakło znanych i lubianych świątecznych hitów jak "Last Christmas", "Feliz Navidad", czy "Jingle bells" oraz pięknych układów tanecznych. W trakcie jednego z utworów na scenę zaproszono Burmistrza Władysławowa Romana Kużel. Burmistrz pogratulował artystom obchodzonego niedawno jubileuszu 15-lecia działalności, złożył najlepsze życzenia oraz wręczył kwiaty i bon o wartości 1500 złotych. Zespół obecnie liczy blisko 200 członków, biorących udział w różnych konkursach taneczno-wokalnych i wzbogacających wydarzenia kulturalne w regionie o zapadające głęboko w pamięci przedstawienia. Życzymy wielu sił i wytrwałości w pracy oraz kolejnych sukcesów w dalszej, magicznej podróży po świecie dźwięków, baśni, magii i wyobraźni!

Więcej zdjęć: portal kaszuby24.pl

Opublikowano: 15 stycznia 2018 13:22

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 584

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.