Nowa strona internetowa Gminy Władysławowo

Strona internetowa Gminy Władysławowo - intro (link otworzy duże zdjęcie)


Na początku stycznia udostępniliśmy Państwu nową witrynę internetową Gminy Władysławowo pod stałym adresem
www.wladyslawowo.pl. Przede wszystkim zmienił się jej wygląd oraz funkcjonalność korzystania na urządzeniach typu smartfon.

Po wejściu na stronę pod adresem www.wladyslawowo.pl użytkownikowi w pierwszej kolejności ukazuje się tzw. intro, gdzie zawarte są odnośniki do: strony głównej oraz informacji – dla mieszkańca, dla turysty i dla inwestora. Zachęcamy przede wszystkim do bieżącego zaglądania na stronę główną serwisu lub podstrony wiadomości, gdzie umieszczane są aktualności, komunikaty, ogłoszenia, inwestycje oraz przetargi. Ponadto można tam znaleźć m.in. kalendarium oraz foto i wideorelacje z wydarzeń, odbywających się na terenie naszej gminy.

W zakładce „Dla mieszkańca” dostępne są informacje oraz dane kontaktowe do władz gminy i poszczególnych referatów Urzędu Miejskiego, a także innych ważnych podmiotów, instytucji, placówek z zakresu: kultury, oświaty, pomocy społecznej, czy zdrowia. W zakładce „Dla turysty” zawarto m.in. dane kontaktowe do informacji turystycznej, przewodników, czy telefony alarmowe i adresy bankomatów. W dziale „Dla inwestora” umieszczono natomiast np. linki do systemu informacji przestrzennej, realizowanych inwestycji oraz organizowanych przetargów.

Strona jest „responsywna” co oznacza, że jej układ automatycznie dostosowuje się do wielkości ekranu urządzenia, z którego została wywołana. W skrócie oznacza to płynne i sprawne przeglądanie treści na telefonach komórkowych oraz smartfonach. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z nową witryną i aktualnymi wiadomościami z Gminy Władysławowo.

Opublikowano: 18 stycznia 2018 16:02

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 506

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.