Nauczyciele z Niemiec spotkali się z Burmistrzem (foto)

Nauczyciele z Lamstedt spotkali się z Burmistrzem (link otworzy duże zdjęcie)


Grupa 25 pracowników Szkoły Zawodowej w Cadenbergu, w tym mieszkańców zaprzyjaźnionej gminy Lamstedt w Niemczech, spotkała się w Urzędzie Miejskim z Burmistrzem Władysławowa Romanem Kużel. Wizyta ponownie była okazją do wspomnień, związanych z obchodzonym w ubiegłym roku jubileuszem 25-lecia współpracy pomiędzy samorządami.

Nauczyciele w ramach zorganizowanej przez szkołę wycieczki zatrzymali się w Gdańsku. Jeden dzień z ich czterodniowego pobytu spędzili we Władysławowie. W Urzędzie Miejskim przywitali ich: Burmistrz Władysławowa Roman Kużel, Przewodniczący Rady Miejskiej Stefan Klein oraz Sekretarz Małgorzata Niemirska-Thiel. Spotkanie było okazją do wspomnień z okresu 25-lecia partnerstwa samorządów Władysławowa i Lamstedt. Gościom przedstawiono prezentację, wyświetlaną przy okazji obchodów w czerwcu 2017 roku. Po poczęstunku goście z pracownikiem UM - Wojciechem Domnikiem, wybrali się w teren, zwiedzając rozpoznawalne miejsca we Władysławowie. Wielu potwierdzało, że zgodnie z zaproszeniem Burmistrza, zamierza przyjechać do nas, kiedy będzie cieplej, podczas letnich wakacji.

Opublikowano: 01 lutego 2018 15:05

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Powiązane wiadomości:

Wyświetleń: 563

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.