"Biznes w Turystyce" we Władysławowie (foto)

Konferencja Biznes w Turystyce we Władysławowie (link otworzy duże zdjęcie)


W dniach 10-11 marca 2018 roku w sali 103 Urzędu Miejskiego we Władysławowie miała miejsce konferencja pn. "Biznes w Turystyce". Serwis Nocowanie.pl przy współpracy z Centrum Kultury, Promocji i Sportu we Władysławowie przygotował ciekawy program z informacjami kierowanymi do właścicieli, dyrektorów i menadżerów obiektów noclegowych, a także osób zajmujących się promocją w branży turystycznej.

Na początku konferencji głos zabrał Burmistrz Władysławowa Roman Kużel, który przedstawił zebranym krótką prezentację, związaną z okołoplażowymi inwestycjami na terenie Gminy Władysławowo. Wspomniał m.in. o wybudowanych zejściach na plażę z klifowych zboczy w Jastrzębiej Górze i Chłapowie, deptakach przy wejściach na plażę w Chałupach, Karwi i Ostrowie oraz nowoczesnej kładce na plaży we Władysławowie. Burmistrz wspomniał także o popularnym "czyściochu", czyli maszynie sprzątającej pas nadmorski w najdalej na północ wysuniętej gminie w Polsce, nowoczesnych obiektach gastronomicznych na plaży, a także zagospodarowaniu ul. Hryniewieckiego. 

Uczestnicy mogli zapoznać się ponadto ze skondensowaną wiedzą, przestawiającą najważniejsze zagadnienia z branży turystycznej. Wypowiadali się eksperci-praktycy, którzy na co dzień spotykają się z problemami w prowadzeniu turystycznego biznesu. Na konferencji pokazali, w jaki sposób sobie z nimi radzić. Można było zobaczyć konkretne wskazówki dla managerów i właścicieli obiektów noclegowych z zakresu prowadzenia i promocji obiektów noclegowych. Na koniec zebrani otrzymali certyfikat potwierdzający udział w Konferencji oraz zdobytą wiedzę.

Więcej: w artykule pn. "Nocowanie.pl na konferencji Biznes w Turystyce we Władysławowie"

Opublikowano: 12 marca 2018 11:17

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 385

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.