Uwaga! Lodowisko we Władysławowie zamknięte

Lodowisko we Władysławowie (link otworzy duże zdjęcie)


Niestety, nieustannie padający deszcz i dodatnie temperatury, doprowadziły do tego, że Centrum Kultury Promocji i Sportu we Władysławowie zmuszone było zamknąć lodowisko dzień przed planowanym zakończeniem działalności.

Dziękujemy Wam wszystkim za wspólnie spędzone chwile i miłe słowa. Przez najbliższe kilkanaście dni będziemy pracować przy demontażu obiektu, a później przyjdzie czas na podsumowania oraz wstępne plany na kolejną zimę. Zachęcamy Was zatem do śledzenia naszego profilu w najbliższych miesiącach. Pamiętajcie też, że czekamy na Wasze opinie i sugestie dotyczące działalności obiektu - możecie je nam przesyłać w wiadomości bezpośrednio na Facebooku lub na adresy e-mail: grzegorz@ckpis.pl lub arkadiuszlabudda@ckpis.pl - napisano na profilu Lodowisko Władysławowo na Facebooku.

Opublikowano: 13 marca 2018 09:21

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 346

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.