Albert Ruta z medalem na ME juniorów w trójboju siłowym!

Albert Ruta z medalem na ME juniorów w trójboju siłowym (link otworzy duże zdjęcie)


Kolejny bardzo udany występ zawodnika PMKS "Rybak" Władysławowo Alberta Ruty. Tym razem na Mistrzostwach Europy sub – juniorów do lat 18. w trójboju siłowym klasycznym, które zorganizowano w Kownie (Litwa), uzyskując znakomite wyniki zdobył brązowy medal. 

W zawodach nie brakowało silnej konkurencji. Tym bardziej cieszy ostateczny wynik i zdobyte miejsce na podium. Utalentowany szesnastolatek z PMKS „Rybak” Władysławowo osiągnął wynik 615,00 kg w trójboju tj. przysiady 240,0 kg, wyciskanie sztangi leżąc 140,0 kg oraz martwy ciąg 235,0 kg. Startował w kategorii +120,0 kg. Wyniki w trójboju, przysiadach i martwym ciągu są jednocześnie rekordami Polski w tej kategorii wiekowej. Zawodnikowi, jak i trenerowi Augustynowi Hadasowi, życzymy kolejnych sukcesów na arenie krajowej, jak i międzynarodowej.

Źródło: PMKS "Rybak" Władysławowo

Opublikowano: 06 grudnia 2018 15:48

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 232

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.