Usunięcie azbestu w 2017 roku - lista zamknięta

Utylizowanie azbestu (link otworzy duże zdjęcie)


Uprzejmie informujemy, że do dnia 15 lutego br., do Urzędu Miejskiego zgłosiło się 11 osób zainteresowanych wymianą pokryć dachowych zawierających wyroby azbestowe.

W związku z ogłoszeniem w dniu 13 lutego konkursu pn. „Usuwanie wyrobów zawierających azbest z terenu województwa pomorskiego” (edycja 2017) przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku, informujemy, iż w dniu dzisiejszym tj. 16 lutego, zamknęliśmy listę osób chętnych na usunięcie azbestu z terenu swoich nieruchomości.

Po uzyskaniu pozytywnej weryfikacji gminnego wniosku o dofinansowanie wszyscy zainteresowani zostaną indywidualnie poinformowani o możliwości złożenia wniosku o dotację oraz koniecznych do przedłożenia wymaganych dokumentach.

Wszystkich zainteresowanych wymianą pokryć dachowych zawierających wyroby azbestowe, którzy nie zgłosili się na obecne rozdanie, zapraszamy do składania deklaracji już na przyszły rok od listopada 2017.

Opublikowano: 16 lutego 2017 10:05

Kategoria: Komunikaty

Wyświetleń: 791

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.