AZBEST 2017 – wybrano firmę utylizującą

Usuwanie azbestu (link otworzy duże zdjęcie)


Uprzejmie informujemy, że została wybrana firma, która będzie wykonywać na terenie gminy zadanie z zakresu usuwania azbestu tj. demontaż, transport, zabezpieczenie i unieszkodliwienie odpadów zawierających azbest.

ECO-POL Sp. z o.o.
ul. Dworcowa 9
86-120 Pruszcz

Cena: 489,00 zł za 1 Mg brutto.

Firmie zostały przekazane kontakty osób, które wyraziły chęć usunięcia azbestu z terenu swojej nieruchomości. Przedstawiciel ECO-POL Sp. z o.o. będzie kontaktował się bezpośrednio z właścicielem nieruchomości w celu uzgodnienia dogodnego terminu usunięcia wyrobów zawierających azbest.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr. tel.: 58 674-54-80 lub w p. 327 Urzędu Miejskiego we Władysławowie.

Wszystkich zainteresowanych wymianą pokryć dachowych zawierających wyroby azbestowe, którzy nie zgłosili się na obecne rozdanie, zapraszamy do składania deklaracji już na przyszły rok od listopada 2017.

Opublikowano: 11 kwietnia 2017 11:14

Kategoria: Komunikaty

Wyświetleń: 704

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.