Usuwanie odpadów azbestowych - informacja

Usuwanie azbestu (link otworzy duże zdjęcie)


Uprzejmie informujemy, że 20 września 2017 r. w Dzienniku Urzędowym Województwa Pomorskiego została opublikowana Uchwała nr XLV/585/2017 Rady Miejskiej Władysławowa z dnia 30 sierpnia 2017 r. w sprawie przyjęcia Regulaminu określającego zasady dofinansowania zadań z zakresu usuwania i utylizacji wyrobów zawierających azbest z terenu Gminy Władysławowo
,

w związku z tym wnioski niezbędne do ubiegania się o otrzymanie dotacji można składać po 4 października 2017 r. w pokoju 312 Urzędu Miejskiego.

Ze względu na termin rozliczenia projektu przez Gminę Władysławowo z WFOŚiGW zwracamy się z prośbą o złożenie wniosku do 31 października br.

Zapraszamy!

Link do wniosku (PDF)

Opublikowano: 25 września 2017 10:42

Kategoria: Komunikaty

  • Poleć znajomemu
  • Wydrukuj

Wyświetleń: 188

Władysławowo

Realizacja: IDcom-web.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.