26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (link otworzy duże zdjęcie)

W niedzielę 14 stycznia 2018 roku odbędzie się 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tematem przewodnim Finału będzie wyrównanie szans w leczeniu noworodków.

Również i tym razem na terenie Gminy Władysławowo będzie można spotkać wolontariuszy kwestujących do puszek. Co zrobić, aby zostać jednym z nich? To proste - trzeba zarejestrować się we władysławowskim sztabie WOŚP. W tym roku można zrobić to on-line. Organizatorzy akcji przygotowali bowiem specjalną stronę wolontariusze.wosp.org.pl, dzięki której wolontariusze mogą dokonać rejestracji w wybranym sztabie WOŚP bez wychodzenia z domu. Wszystkich zainteresowanych gorąco zachęcamy do elektronicznej rejestracji w bazie wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – jest to naprawdę proste i zajmuje tylko kilka chwil.

Jeśli zaś posiadasz ciekawy przedmiot, który w ramach 26. Finału WOŚP mógłby zostać sprzedany, a dochód przekazany na konto Orkiestry, przenieś go 14 stycznia 2018 r. do Urzędu Miejskiego we Władysławowie. Wystartujemy o godzinie 16:00, by o 20:00 zakończyć akcję tradycyjnym „światełkiem do nieba”. Szczegółowe informacje uzyskasz w Centrum Kultury, Promocji i Sportu we Władysławowie przy ul. Towarowej 8 (przy wieży ciśnień), tel. 58 674 54 41.

Opublikowano: 04 grudnia 2017 08:46

Kategoria: Komunikaty

Wyświetleń: 984

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.