Parking przy poczcie we Władysławowie (informacja)

Parking przy ul. Towarowej we Władysławowie (link otworzy duże zdjęcie)


W związku z otrzymywanymi przez Urząd Miejski we Władysławowie zgłoszeniami o praktykach stosowanych na parkingu przy ul. Towarowej (obok Poczty) we Władysławowie, przekazujemy Państwu kilka ważnych informacji, dotyczących wskazanego miejsca.

Teren jest własnością PKP S.A. i jest dzierżawiony przez firmę WiParking. Burmistrz Władysławowa, widząc problem nieetycznego zachowania operatora parkingu, natychmiastowo zareagował i poinformował PKP o niewłaściwych działaniach. Skutkiem apeli oraz rozmów jest zapewnienie ze strony właściciela terenu o nie przedłużaniu umowy dzierżawy z dotychczasowym dysponentem na kolejne lata. Obecna umowa zakończy się z dniem 31 marca 2018 roku. Co równie ważne, uzyskaliśmy już także porozumienie z PKP ws. dzierżawy tego terenu przez Gminę Władysławowo, dzięki czemu parkowanie przy poczcie już niebawem powinno wrócić do normalności.

Opublikowano: 15 grudnia 2017 12:30

Kategoria: Komunikaty

Zdjęcia:

Wyświetleń: 1098

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.