II edycja projektu "Samoobrona Kobiet" (wrzesień 2017)

Logo projektu MON - Samoobrona Kobiet (link otworzy duże zdjęcie)


Wojskowa Komenda Uzupełnień w Gdyni informuje o możliwości uczestnictwa kobiet - ochotniczek w II edycji ogólnopolskich i bezpłatnych szkoleniach kobiet z technik samoobrony, które rozpoczną się we wrześniu 2017 roku.

Szczegółowe informacje dotyczące organizacji i możliwości uczestnictwa w szkoleniu dostępne są na stronie internetowej Ministerstwa Obrony Narodowej.

Osobą odpowiedzialną za udzielanie informacji o szkoleniach, w tym w szczególności prowadzeniu ewidencji zgłoszeń kandydatek do II edycji (koordynatorem przedmiotowych działań z ramienia WKU w Gdyni), jest kpt. Wojciech Baran - nr tel.: 261-263-783 w. 264, e-mail: w.baran@ron.mil.pl

Opublikowano: 13 marca 2017 11:11

Kategoria: Ogłoszenia

Wyświetleń: 590

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.