„Rozsmakuj się w Metropolii. Weekend za pół ceny” (22-23/04)

Rozsmakuj się w Metropolii. Weekend za pól ceny 2017 (link otworzy duże zdjęcie)

W tym roku Gmina Władysławowo przyłącza się do akcji „Rozsmakuj się w Metropolii. Weekend za pół ceny”, która odbędzie się 22-23 kwietnia 2017 roku. Jest to akcja organizowana przez stowarzyszenie samorządowe Obszar Metropolitalny Gdańsk-Gdynia-Sopot.

Dzięki tej inicjatywie mogą Państwo w prosty, skuteczny i obecnie modny sposób wypromować swoje usługi i produkty nie tylko w województwie, ale również na skalę krajową. Jest to doskonała okazja do przedłużenia sezonu turystycznego oraz zachęcenia mieszkańców pobliskich miast  do odwiedzenia naszej gminy w tym czasie. Ponadto, może to w przyszłości zaprocentować większym zainteresowaniem Państwa działalnością. Do promocji mogą przystąpić usługodawcy z branży turystycznej, hotelarskiej, gastronomicznej, kulturalnej, sportowej, kosmetycznej i fryzjerskiej.

Jest to akcja, która ma zachęcić Polaków do korzystania z bogatej oferty turystycznej i usługowej naszego regionu. Podczas 4 weekendów objętych programem, przedsiębiorcy z gmin i miast województwa pomorskiego obniżają ceny swoich ofert przez co tworzą wspólną atrakcyjną bazę, zachęcając turystów do zwiedzania pomorza w tym czasie. Z badań wynika, że coraz więcej wczasowiczów wybiera aktywne spędzanie urlopu, co oznacza, że podczas swoich wakacji odwiedzają kilka miejscowości, chcąc zobaczyć jak najwięcej w krótkim czasie. Dlatego te promocyjne weekendy trafnie wpisują się w obecny trend. Żeby Gmina Władysławowo znalazła się na urlopowej trasie tych właśnie turystów, muszą Państwo aktywnie zaangażować się w tę akcję. Może dzięki temu uda się nam zachęcić ich do częstszych odwiedzin naszych okolic.

Wystarczy na czas trwania promocyjnego weekendu obniżyć ceny swoich produktów lub usług o 50%. Deklaracja oraz pełny regulamin dostępne na stronie wladyslawowo.pl oraz w biurze Centrum Kultury, Promocji i Sportu. Zgłoszenia należy dostarczyć do biura CKPiS osobiście lub drogą elektroniczną do dnia 12 kwietnia 2017 roku.

Opublikowano: 15 marca 2017 14:10

Kategoria: Ogłoszenia

Załączniki:

Deklaracja udziału w akcji „Rozsmakuj się w Metropolii. Weekend za pół ceny 2017” [37.5 KB]

Regulamin akcji „Rozsmakuj się w Metropolii. Weekend za pół ceny 2017” [32 KB]

Plakat akcji „Rozsmakuj się w Metropolii. Weekend za pół ceny 2017” [4.13 MB]

Wyświetleń: 2749

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.