Nabór wniosków o dofinansowanie z PLGR (24/04-19/05)

Nabór wniosków o dofinansowanie - plakat (link otworzy duże zdjęcie)


Północnokaszubska Lokalna Grupa Rybacka ogłasza nabór wniosków do konkursów w terminie od 24 kwietnia do 19 maja 2017 roku. Tym razem środki finansowe pozyskać będzie można w ramach dwóch funduszy: Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich oraz Programu Operacyjnego Rybactwo i Morze.

Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie internetowej Północnokaszubskiej Lokalnej Grupy Rybackiej w zakładce nabory wniosków lub pod linkiem PLGR.


AKTUALIZACJA z dnia 14 kwietnia: 

W nawiązaniu do niedawno ogłoszonego naboru wniosków, Północnokaszubska Lokalna Grupa Rybacka planuje zorganizować cykl szkoleń z zakresu pisania wniosku oraz biznes planu. Zaproszenia na warsztaty oraz agendy dostępne są w załączniku.

Opublikowano: 13 kwietnia 2017 15:53

Kategoria: Ogłoszenia

Załączniki:

Warsztaty PROW zaproszenie 1.5.1, 2.2.2, 2.1.1, 2.4.1 [694 KB]

Warsztaty PROW zaproszenie 2.2.2 premia [694.06 KB]

Wyświetleń: 1484

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.