Majówka we Władysławowie (29/04 - 3/05)

Majówka we Władysławowie 2017 (link otworzy duże zdjęcie)


Centrum Kultury, Promocji i Sportu we Władysławowie, Dom Kultury Bez Miejsca we Władysławowie oraz Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Gdańsku zapraszają na Majówkę do Władysławowa.


29 kwietnia (sobota), godzina 16:30 - rodzinne warsztaty teatralne
Warsztat teatralny
dla dzieci, młodzieży, dorosłych, seniorów: wszyscy mile widziani! 2 godziny integracji, gier teatralnych, improwizacji. Jedyne, czego potrzebujesz, to wygodnego ubrania i pozytywnego nastawienia. Sala 103 UM, zapisy: dominika@ckpis.pl lub 58 674 54 45.

1 maja (poniedziałek), godzina 18:00 - kabarety
Jeśli jesteś amatorem dobrego humoru, koniecznie przyjdź na występ Kabaretu Zachodniego oraz Formacji Chatelet. Wstęp na wydarzenie na Estradzie za Domem Rybaka jest bezpłatny.

2 maja (wtorek), godzina 11:00 - gra miejska
Jeśli należysz do grona tych, którzy lubią rozwiązywać niewyjaśnione dotąd zagadki i odkrywać niezgłębione tajemnice, weź udział w grze miejskiej „Pierścień Hallera”. Zagrać możesz w pojedynkę lub w zespole. Nie zapomnij o urządzeniu mobilnym z czytnikiem kodów QR. Zapisy: w dniu imprezy w godz. 11:00 - 11:30 w biurze terenowym CKPiS na ul. Towarowej 8 (przy wieży ciśnień). Regulamin gry znajdziesz tutaj.

Z okazji Dnia Flagi, 2 maja od godziny 14:00 na Alei Gwiazd Sportu będzie można spotkać szczudlarzy i aktorów rozdających biało-czerwone chorągiewki.

3 maja (środa), godzina 10:00 - rajd rowerowy
V Europejski Rajd Rowerowy to doskonała okazja do tego, aby zainaugurować sezon rowerowy. Stań zatem na starcie, przemierz trasę rajdu, zbierz punkty i… wygrywaj nagrody! Po drodze będziesz musiał się wprawdzie wykazać czasem wiedzą, a czasem zręcznością, ale przede wszystkim będziesz mógł podziwiać piękno okolicy. Regulamin i zapisy tutaj.

Opublikowano: 24 kwietnia 2017 12:18

Kategoria: Ogłoszenia

Załączniki:

Gra Miejska "Pierścień Hallera" - regulamin [37.51 KB]

Gra Miejska "Pierścień Hallera" - regulamin [192.64 KB]

Wyświetleń: 6064

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.