Dni poradnictwa dla prowadzących firmę i planujących założyć działalność gospodarczą (13/09)

Dni poradnictwa dla prowadzących firmę i planujących założyć działalność gospodarczą (link otwo


Zakład Ubezpieczeń Społecznych organizuje dni poradnictwa dla prowadzących firmę i planujących założyć działalność gospodarczą. „Tydzień Przedsiębiorcy” odbędzie się w dniach 11-15 września. We Władysławowie dzień otwarty zaplanowano na 13 września (środa) w godz. 10:00-14:00 na parterze Urzędu Miejskiego.

Tegoroczna akcja odbywa się pod hasłem „ZUS – proste płatności” nawiązując do wdrażanego od przyszłego roku ułatwienia dla płatników składek czyli e-Składki. Na przedsiębiorców czekają bezpłatne szkolenia i dyżury ekspertów. W Pucku przedsiębiorcy będą się szkolić w piątek 15 września, dyżury ekspertów natomiast zaplanowano wcześniej – 13 września – w Urzędzie Miejskim we Władysławowie. Na wszystkie szkolenia obowiązują zapisy.

Opublikowano: 05 września 2017 14:18

Kategoria: Ogłoszenia

Wyświetleń: 336

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.