Dzień Dawcy Szpiku dla 7-letniego Wiktorka (17/09)

Dzień Dawcy Szpiku dla 7-letniego Wiktorka (link otworzy duże zdjęcie)


Zarejestrujmy się jako potencjalni dawcy szpiku! Nie pozwólmy zgasnąć małemu chłopcu, który bardzo chce żyć! POMÓŻ WIKTOROWI I INNYM!

REJESTRACJA: 17 września 2017 r. 11:00 - 17:00
1) Informacja Turystyczna w Pucku – Plac Wolności 2
2) Zespół Szkół nr 1 we Władysławowie – ul. Morska 1
3) Biuro PGE EJ 1 w Krokowej (obok poczty).

Mój synek Wiktor ma 7 lat. Mieszkamy razem z mężem w powiecie puckim, w miejscowości Mrzezino. Wiktor ma dwie siostrzyczki, 5-letnią Anię i 14-miesięczną Dominikę. Choć każde z nich jest zupełnie inne, to będąc razem świetnie się uzupełniają. Ich ulubionym fi lmem jest „Marley i Ja”. Wspólnie bawią się, grają w piłkę i w gry planszowe. Gdy wszyscy jesteśmy razem słychać ich śmiech, rozmowy a cały dom wypełnia radość. Tak było do sierpnia 2016 r. kiedy to po raz pierwszy Wiktor usłyszał diagnozę - nowotwór krwi. Wtedy pomogła mu chemioterapia. Miesiąc temu kolejny raz usłyszeliśmy diagnozę – białaczka. Choroba, która weszła w nasze życie niespodziewanie zabrała nam poczucie bezpieczeństwa. Natomiast Wiktorowi mimo tak młodego wieku odebrała beztroskie dzieciństwo. Udało mu się pokonać chorobę raz, więc mam nadzieję, że i tym razem tak się stanie, ale do tego potrzebny jest przeszczep. Wierzę, że Bóg postawi na naszej drodze osobę, która dzięki swojemu ogromnemu sercu pomoże wygrać zdrowie i życie naszego synka. Dlatego z całego serca proszę wszystkich ludzi o pomoc!

Opublikowano: 08 września 2017 12:40

Kategoria: Ogłoszenia

Wyświetleń: 353

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.