Koncert Dwóch Latarni (11/08)

Koncert Dwóch Latarni (link otworzy duże zdjęcie)

Centrum Kultury,Promocji i Sportu we Władysławowie oraz Sołectwo Rozewie zapraszają na wieczór z muzyką szantową. O godzinie 21:30 na placu przy Latarni Moskiej wystąpi zespół EKT z Gdyni.

Zespół EKT- Gdynia powstał w 1986 roku. Początkowo związany z nurtem piosenki turystycznej występował i zdobywał nagrody na festiwalach piosenki turystycznej i studenckiej takich jak :

  • WŁÓCZĘGA w Zielonej Górze,
  • YAPA w Łodzi,
  • BAZUNA,
  • BAKCYNALIA w Lublinie
  • i wiele innych.

Twórczość zespołu to piosenki turystyczne, ballady, piosenki o tematyce piwnej i oczywiście piosenki żeglarskie. Te ostatnie dominują w twórczości zespołu. Od wielu lat EKT- Gdynia to jeden z najlepszych i najpopularniejszych zespołów szantowych. Występuje z powodzeniem na scenach największych i najlepszych festiwali szantowych ( SHANTIES w Krakowie i Charzykowych, SZANTY we Wrocławiu, SZANTY w Giżycku, TRATWA w Katowicach, KNAGA ‘2001, 2002, 2004 w Toronto, Montrealu i wielu innych). Zespół nagrał teledyski dla TVP i niemieckiej telewizji ZDF.

EKT- Gdynia doskonale potrafi łączyć rockowe brzmienie i spokojną , stonowaną balladę. Potrafi bawić i wzruszać zróżnicowaną wiekowo publiczność. Grono fanów zespołu to zarówno kilku letnie dzieci, jak również młodzież i dorośli.

Będziecie mogli spotkać się z nami od morza po góry podczas koncertów, które dla Was zagramy. Przyjmijcie nas ciepło a my postaramy się zagrać i zaśpiewać dla Was jak najlepiej. Pamiętajcie jednak, że mamy już „swoje lata”. (http://ektgdynia.pl/index.php/o-nas/)

Wstęp wolny.

Opublikowano: 02 sierpnia 2018 09:37

Kategoria: Ogłoszenia

Wyświetleń: 798

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.