Spotkania: impreza darmowa, impreza dla dzieci, impreza otwarta

Spotkanie dla dzieci i młodzieży

03 lutego 2017 16:00
1000-lecia Państwa Polskiego 2, Władysławowo, pucki, pomorskie
Sala gimnastyczna SP nr 2 we Władysławowie

Stowarzyszenie Przyjaciół SP2 ma przyjemność zaprosić dzieci i młodzież z całego Władysławowa na pierwsze spotkanie z cyklu: "Spotkanie z Autorytetem", którego gościem będzie medalista Mistrzostw Europy i Świata w karate - Kacper Formela. Spotkanie odbędzie się 3 lutego (piątek) o godz. 16:00 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej Nr 2 we Władysławowie. 

"Spotkania z Autorytetem" w założeniach mają wzbogacić zajęcia pozalekcyjne o spotkania z ludźmi zaangażowanymi w naukę, sport oraz kulturę w naszym regionie.

Sylwetka pierwszego gościa:
Kacper Formela - trenuje sztuki walki od siódmego roku życia. Karate zajął się profesjonalnie w wieku jedenastu lat. W czternastym roku życia został powołany do kadry narodowej. Na Mistrzostwach Europy i Świata zdobywał medale – m.in. srebrny medal na Mistrzostwach Świata w Liverpoolu w 2013 roku. Ostatecznie został dwukrotnym Mistrzem Świata Karate FSKA. Swoją karierę w karate zwieńczył zdobyciem czarnego pasa w marcu 2014 roku.

Źródło: Stowarzyszenie Przyjaciół SP 2

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.