Sport: Lekkoatletyka, Pozostałe dyscypliny indywidualne, impreza dla dzieci, impreza płatna, impreza otwarta

II Bieg Jedności Kaszubów

18 marca 2017 12:00
Gen. J. Hallera 19, Władysławowo, pucki, pomorskie
W zależności od czasu dokonania zapisu
Władysławowo

Po raz drugi we Władysławowie zorganizowany zostanie Bieg Jedności Kaszubów. Tym razem zapraszamy chętnych do biegu i marszu na trzech dystansach.

Najkrótszy 1238 m przeznaczony jest dla dzieci. Pięć kilometrów to dystans zeszłoroczny, ale dodamy też możliwość przejścia tego odcinka z kijkami do Nordic Walking. Po wysłuchaniu zeszłorocznych głosów, zdecydowaliśmy się przygotować także trasę na 10 km. W tym wypadku zawodnicy zahaczą również o sąsiadującą z Władysławowem miejscowość Chłapowo. Start i meta spod wieży widokowej Domu Rybaka we Władysławowie. Szczegóły dostępne są w regulaminie.

ZAPISY na stronie internetowej: elektronicznezapisy.pl

Ponadto na mecie odbędzie się konkurs plastyczny dla młodzieży pt. "Rysujemy portret Floriana Ceynowy – budziciela Kaszubów". A starszym czas umilać będą kaszubscy kabareciarze.

Dołącz do wydarzenia na facebooku!

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.