Festyny, pikniki: Rodzinne, impreza darmowa, impreza dla rodziców z dziećmi, impreza otwarta

Taneczny Początek Wakacji we Władysławowie

23 czerwca 2017 od: 16:30 do 19:00
Władysławowo, pucki, pomorskie
Estrada Miejska za Domem Rybaka

WAKACJE! Znów będą WAKACJE!!

Żeby uczcić ten długo wyczekiwany dzień, w którym na całe dwa miesiące można bezkarnie rzucić w kąt plecak, książki i zeszyty, zapraszamy wszystkich uczniów, rodziców na wyjątkowy taneczny pokaz w wykonaniu grupy Da Capo Al Fine oraz przyjaciół.

Koniecznie przyjdźcie o godzinie 16:30 na Manhattan pod rzeźbę Mariczki, żeby wspólnie z tancerzami przemaszerować pod scenę za Domem Rybaka.

O 17:00 na scenie rozpoczną sie taneczne atrakcje.

UWAGA! UWAGA! K O N K U R S !!!!
Do 21 czerwca czekamy na oryginalne pomysły na wakacyjne hasło. Hasła muszą być błyskotliwe, krótkie i treściwe. Propozycje prosimy umieszczać w komentarzach do wydarzenia.
Wszystkie ciekawe hasła będą wykrzykiwane przez tancerzy podczas parady, a najlepsze nagrodzimy wakacyjnym upominkiem o wartości 200 zł. Ogłoszenie wyników nastąpi podczas koncertu na scenie.

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.