Sport: Lekkoatletyka, impreza plenerowa, impreza otwarta

I Bieg na rzecz Rodzicielstwa Zastępczego

30 września 2017 od: 10:00 do 13:00
Władysławowo, pucki, pomorskie
20 zł
start i meta za rzutniami OPO „Cetniewo” - Władysławowo, al. Żeromskiego 52

Serdecznie zapraszamy  do udziału w imprezie, która ma na celu promocję oraz rozpowszechnianie wiedzy na temat Rodzicielstwa Zastępczego.

Pięciokilometrowa trasa przebiegająca ulicami Władysławowa przeznaczona zostanie dla biegaczy oraz sympatyków nordic walking. Na każdego uczestnika biegu lub marszu na mecie czekać będzie ciepły posiłek oraz pamiątkowy medal. Po zakończeniu biegu przewidziana jest loteria fantowa.

Pakiety startowe będzie można odbierać w siedzibie Centrum Kultury Promocji i Sportu we Władysławowie (ul. Towarowa 8 - przy wieży ciśnień) w dniu 29.09.2017 r. w godz. 18.00 – 20.00 oraz w dniu zawodów od godz. 9.00 w COS OPO Cetniewo we Władysławowo (teren za rzutniami).

Szczegółowe informacje, regulamin, zapisy: www.elektronicznezapisy.pl

Organizatorzy:
Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Pucku
Centrum Kultury Promocji i Sportu we Władysławowie
COS OPO Cetniewo we Władysławowie

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.