Ocean Park

Lokalizacja: pomorskie, pow. pucki, gm. Władysławowo, Władysławowo, ul. Żwirowa 13

Kategorie: Parki: Rozrywki

Ocean Park - atrakcje

Czy miałeś kiedyś okazję poczuć się jak na dnie oceanu? Spacerować tuż obok rekinów, orek czy wielorybów? Teraz to możliwe! W Ocean Parku nie tylko mamy okazję spotkać się ze zwierzętami morskimi wykonanymi w skali 1:1, w tym największym na świecie 34 metrowym płetwalem błękitnym, ale również dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o ich podwodnym życiu.

20 hektarów ścieżek pełnych atrakcji; Wodospad, Żywe rekiny i ryby tropikalne, wioska rybacka, mini plaża, salon gier, ryby rzeźbione z drewna, lego chatka, ogniska i wiele innych!

Poza ciekawą ekspozycją oraz programem edukacyjnym, Ocean Park oferuje niesamowitą zabawę na największym bezpłatnym placu zabaw w województwie pomorskim. Dodatkowo przygotowaliśmy dla Państwa coś niesamowitego, tylko u nas, każdy może porozmawiać z „wygadanym wielorybkiem” – pierwsze w Polsce interaktywne show, gdzie wieloryby naprawdę gadają! Ocean Park to mnóstwo niesamowitej zabawy w jednym miejscu.

Obowiązują bilety na wejście:

Bilet dla dzieci poniżej 3 lat - 0 zł

Bilet dla dziecka od 3 do 18 lat - 18 zł

Bilet dla osoby dorosłej - 20 zł

Bilet grupowy dla grup zorganizowanych (min. 20 osób) - 15 zł

Sezonowa karta wstępu - 199 zł
 

Bilet na interaktywne show -  5 zł 


Za: oceanpark.pl

Zdjęcia:

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.