Ranking plaż - Chałupy na 2. miejscu w Polsce! (foto i wideo)

Jeden z organizatorów plebiscytu przekazuje na ręce zastępcy Burmistrza Władysławowa Kamila Pac


Chałupy zajęły 2. miejsce na portalu RankingPlaż.pl, gromadzącym oceny użytkowników plaż z całej Polski. Statuetkę z rąk organizatorów plebiscytu odebrał z-ca Burmistrza Władysławowa Kamil Pach.

W tym roku prawie 8 milionów Polaków na urlop wybrało się nad polskie morze, to o ponad milion więcej niż przed rokiem. Przez całe wakacje w podejmowaniu tej decyzji pomagał portal RankingPlaż.pl, na którym użytkownicy oceniali i opisywali 71 polskich plaż. Wystawiali oni noty w kilku kategoriach, takich jak: plaża strzeżona, udogodnienia dla wózków, przyjazna zwierzętom, dostępne wifi, wypożyczalnia sprzętu oraz atrakcje dla dzieci. Portal odwiedziło 250 000 osób, które w sumie zostawiły 12 270 ocen plaż. Chałupy w kategorii beztroskich plaż po zebraniu 77% pozytywnych głosów uplasowały się na 2. pozycji, tuż za Świnoujściem, a przed Trzęsaczem.

Pełen ranking dostępny jest na stronie internetowej rankingplaz.pl

Opublikowano: 20 października 2016 11:09

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 3689

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.