Tomek Grycko wciąż w formie - nie schodzi z podium (foto)

Tomek Grycko wciąż w formie (link otworzy duże zdjęcie)


Tomasz Grycko - zawodnik klubu Bliza Władysławowo nie zwalnia tempa! Tej jesieni dwukrotnie z sukcesami startował w Krakowie. Osiągane wyniki tj. 1 i 3 miejsce dają duże powody do radości oraz nadzieje na kolejne znakomite występy naszego mieszkańca.

Pierwszy start miał miejsce 30 września, podczas prestiżowego 12. PZU Międzynarodowego Biegu Trzech Kopców na dystansie 13 km. Podopieczny Piotra Oberziga nie dał szans rywalom, mijając linie mety z półtora minutową przewagą nad drugim zawodnikiem. W biegu wystartowało blisko 2,5 tysiąca biegaczy z kraju i zagranicy. Tym bardziej osiągnięty rezultat budzi respekt i szacunek.

Kolejny doskonały występ zawodnik z Władysławowa zaliczył podczas 5. PZU Cracovia Półmaratonu Królewskiego 14 października, gdzie w bardzo silnej stawce zawodników z Kenii, Etiopii i Ukrainy zajął 3. miejsce. Zwycięską walkę Tomka o podium z Kenijczykiem Josephem Mumo obserwowało tysiące kibiców dopingujących biegaczy na trasie półmaratonu o długości 21 km i 97,5 metra. Grycko okazał się najlepszym Polakiem, uzyskał na mecie czas 1:04,45, zaś sam bieg ukończyło prawie 9 tysięcy zawodników.

To nie koniec jesiennych startów Tomka. Następny występ już 28 października w Kole, gdzie na dystansie 10 km odbędzie się 38. Miedzynarodowy Bieg Warciański. W ubiegłym roku podczas tego wydarzenia Grycko okazał się najlepszy w stawce. Wraz z trenerem ponownie wierzą, że w tym roku ponownie skutecznie powalczy o zwycięstwo. Trzymamy kciuki!

Opublikowano: 16 października 2018 12:31

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 715

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.