Blisko 800 osób wzięło udział w V Wielkim Nordowym Morsowaniu (foto i wideo)

Blisko 800 osób wzięło udział w V Wielkim Nordowym Morsowaniu we Władysławowie (link otworzy d


W niedzielę 6 stycznia 2019 roku w Święto Trzech Króli w COS OPO "Cetniewo" we Władysławowie zorganizowano już V Wielkie Nordowe Morsowanie. Pogoda dopisała, temperatura bliska 0 oraz duże fale, dały dużo świetnej zabawy. W sumie w chłodnej kąpieli, wedle organizatorów, wzięło udział ok. 775 osób. Uczestnicy, którzy przyjechali z całego kraju już nie mogą doczekać się kolejnej edycji imprezy.

Wydarzenie zorganizowane zostało przez Stowarzyszenie Miłośników Zimowych Kąpieli i Aktywnej Rekreacji Nordowe Morsy we współpracy z Centrum Kultury, Promocji i Sportu we Władysławowie. Zachęcamy do obejrzenia wideo oraz kilku zdjęć z imprezy.

fot. Andrzej Sipajło i Marcin Andelbrat
wideo: Nordowe Morsy, Bałtycka TV, kaszuby24 i telewizja TTM.

Więcej multimediów dostępnych jest m.in. na fanpage'u "Nordowe Morsy" na portalu Facebook.

Zobacz także: materiał wideo w TVP Gdańsk pn. "Rekordowe „morsowanie” we Władysławowie".

Opublikowano: 07 stycznia 2019 10:20

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 890

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.