Spektakl "Remus" - Teatr Snów (23/09) - ODWOŁANY!

Spektakl Remus - Teatr Snów - Władysławowo 2017 - odwołany (link otworzy duże zdjęcie)

Z przykrością informujemy, że z powodu niekorzystnych prognoz pogodowych zaplanowany na sobotę 23 września II Rodzinny Piknik Artystyczny oraz spektakl „Remus” nie odbędą się.


Dom Kultury Bez Miejsca oraz Centrum Kultury, Promocji i Sportu we Władysławowie zapraszają na spektakl "Remus" na motywach powieści Aleksandra Majkowskiego „Życie i przygody Remusa”.

23 września 2017, godz. 19:00
Aleja Gwiazd Sportu we Władysławowie

Jest to opowieść o samotności niepozornego, a bogatego duchem człowieka, który nie godzi się z zastanym i podejmuje walkę o zmiany w najbliższym otoczeniu. Remus dowiaduje się, że jest z rodu mitycznych Stolemów, i ma do wypełnienia ważną misję. Ma wybawić zapadły zamek czyli obudzić tożsamość kulturową Kaszubów.

Scenariusz, reżyseria i scenografia: Zdzisław Górski
Projekty kostiumów: Maciej Wojcieszkiewicz
Wykonanie Kostiumów: Anna Kozaryna i Krystyna Bienias
Wykonanie rzeźb: Waldemar Faryno
Muzyka: Collage
Premiera: lipiec 2009

Wstęp wolny!


Opublikowano: 14 września 2017 10:29

Kategoria: Ogłoszenia

Wyświetleń: 1261

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.