Pokaz filmu „Historie w sieci zaplątane - opowieści z Północnych Kaszub” (19/10)

Pokaz filmu „Historie w sieci zaplątane - opowieści z Północnych Kaszub” - Władysławowo (l


Stowarzyszenie Północnokaszubska Lokalna Grupa Rybacka zaprasza na projekcję fabularyzowanego filmu dokumentalnego pt. „Historie w sieci zaplątane - opowieści z Północnych Kaszub”.

 Jest to niesamowita opowieść o zanikających obrzędach i zwyczajach na północy Kaszub i terenach nadmorskich.

Jak mówią sami autorzy filmu - Ewelina Karczewska (scenariusz i reżyseria)  i Piotr Zatoń (zdjęcia) -„Niesamowici ludzie i żywioł opowieści towarzyszy nam w podróżach przez Północne Kaszuby… wyławiamy z przeszłości wspomnienia rybaków z Zatoki Puckiej i Północnych Kaszub.”

„Historie w sieci zaplątane - opowieści z Północnych Kaszub”: 19.10.2017 (czwartek), godzina 18:00, Centrum MERK we Władysławowie (ul. Portowa 15 - przy Estradzie Miejskiej). Wstęp wolny!

Więcej o filmie: www.facebook.com

Opublikowano: 11 października 2017 09:44

Kategoria: Ogłoszenia

Wyświetleń: 1269

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.