VII Śniadanie Sieciujące dla organizacji pozarządowych - zaproszenie (24/11)

Bank Żywności w Trójmieście (link otworzy duże zdjęcie)


Związek Stowarzyszeń Bank Żywności w Trójmieście ma przyjemność zaprosić przedstawicieli organizacji pozarządowych działających w zakresie opieki społecznej, ekologii i edukacji na VII Śniadanie Sieciujące.


Śniadanie odbędzie się w dniu 24 listopada 2017 r. w godz. 9.30 – 11.30 w siedzibie Stowarzyszenia Przyjaciół Rodziny w Wejherowie (ul. Dworcowa 12).

„Współpraca organizacji pomocowych”  – to temat najbliższego spotkania, podczas którego przy wspólnym posiłku porozmawiamy o ratowaniu żywności przed zmarnowaniem, wspieraniu najbardziej potrzebujących oraz sile edukacji w zakresie niemarnowania żywności. 

Spotykamy się w szczególnym miejscu: w siedzibie organizacji należącej do Związku Stowarzyszeń Banku Żywności, która w tym roku obchodzi jubileusz 25-lecia. 

Serdecznie zapraszamy do udziału organizacje pomocowe zainteresowane współpracą z Bankiem Żywności. Po śniadaniu zapraszamy na seminarium dla wszystkich chętnych organizacji, w ramach którego przybliżymy możliwości współpracy ze Związek Stowarzyszeń Bank Żywności w Trójmieście.

Śniadania sieciujące Banku Żywności w Trójmieście to poranne spotkania organizacji pozarządowych. Ich celem jest integracja działaczy oraz organizacji, wzajemne dzielenie się doświadczeniem, wartościowymi praktykami i informacjami oraz własnymi spostrzeżeniami w zakresie prowadzonych działań pomocowych. 

Silna sieć to otwarta sieć, dlatego czekamy na Państwa obecność

Udział w Śniadaniu jest bezpłatny – obowiązuje rejestracja internetowa poprzez portal Evenea: 

https://evenea.pl/imprezy/szkolenia/wejherowo/wspolpraca-organizacji-pomocowych-vii-sniadanie-sieciujace-banku-zywnosci-w-trojmiescie-176438/?source=directory

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących uczestnictwa w śniadaniu, proszę o kontakt pod numerem telefonu 789 243 815 lub pod adres e-mail: slawomir.krajewski@bztrojmiasto.pl

Projekt dofinansowany ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.

Opublikowano: 20 listopada 2017 11:10

Kategoria: Ogłoszenia

Wyświetleń: 815

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.