Bezpłatne szkolenie dla płatników składek ZUS (7/12)

Logo ZUS (link otworzy duże zdjęcie)


Inspektorat ZUS w Pucku 7 grudnia 2017 r. organizuje kolejne, bezpłatne szkolenie dla płatników składek. Szkolenie poświęcone będzie: e-Składce – nowemu wymiarowi rozliczeń.

Szkolenie w formie prezentacji multimedialnej rozpocznie się o godz. 10:00 w siedzibie Inspektoratu przy ul. E. Orzeszkowej 3 w Pucku.

Jest one związane z wchodzącymi w życie od 1 stycznia 2018 r. zmianami w opłacaniu składek. Przedsiębiorcy otrzymają jeden własny rachunek bankowy, na który będą wpłacać składki jedną wpłatą. Trzy lub cztery przelewy zastąpi jeden.  To oszczędność czasu i niższe koszty obsługi płatności.

Program szkolenia obejmuje zasady opłacania składek do 31 grudnia 2017 r. i od 1 stycznia 2018 r., informacje o Numerze Rachunku Składkowego, zasady podziału wpłaty na ubezpieczenia i fundusze, zasady rozliczania wpłaty na poszczególne ubezpieczenia oraz fundusze. Zostaną także przedstawione korzyści wynikające ze zmiany sposobu opłacania składek.

Zgłoszenia uczestnictwa e-mailowo: maria.korthals@zus.pl lub tel. 58 674-57-50

Opublikowano: 01 grudnia 2017 13:08

Kategoria: Ogłoszenia

Wyświetleń: 1267

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.