Bezpłatne szkolenie dla płatników składek ZUS pn. "Podleganie ubezpieczeniom z tytułu umów cywilnoprawnych" (29/03)

Zakład Ubezpieczeń Społecznych (link otworzy duże zdjęcie)


Inspektorat w Pucku zaprasza 29 marca 2018 r. na bezpłatne szkolenie dla płatników składek na temat "Podleganie ubezpieczeniom z tytułu umów cywilnoprawnych". Szkolenie rozpocznie się o godz. 10:00 w siedzibie Inspektoratu przy ul. Elizy Orzeszkowej 3 w Pucku.

W trakcie szkolenie uczestnicy będą mogli poznać rodzaje ubezpieczeń, zasady podlegania z tytułu umów cywilnoprawnych ubezpieczeniom społecznym i ubezpieczeniu zdrowotnemu, a także wybrane zbiegi tytułów do ubezpieczeń. Eksperci ZUS odpowiedzą na wszelkie pytania.

Zgłoszenia uczestnictwa przyjmowane są mailowo pod adresem: jolanta.budnik@zus.pl lub telefonicznie pod numerami 58 674-57-00 i 58 674-57-50, a także bezpośrednio w puckim Inspektoracie ZUS.

Opublikowano: 20 marca 2018 10:26

Kategoria: Ogłoszenia

Wyświetleń: 913

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.