Rusza program "Dynamiczni Seniorzy z Energią" - ostatnie wolne miejsce - pierwsze spotkanie (22/05)

Dynamiczni Seniorzy z Energią we Władysławowie (link otworzy duże zdjęcie)


22 maja w hali Zespołu Szkół nr 1 we Władysławowie rozpoczną się pierwsze, sportowe zajęcia w ramach programu "Dynamiczni Seniorzy z Energią". Są jeszcze wolne miejsca i można się dopisywać na listę uczestników. Szczegółowe informacje znajdują się na załączonym plakacie oraz poniżej.

Start: 22 maja 2018

Kiedy: w każdy wtorek w godz. 16:00-18:00

Gdzie: w Zespole Szkół nr 1 we Władysławowie

Zgłoszenia:  tel. 504-600-673

Więcej: seniorzyenerga.pl

Program Grupy Energa „Dynamiczni Seniorzy z Energią” dedykowany jest osobom w wieku 55+, które chcą aktywnie spędzać czas. Działania skupiają się wokół ułatwienia uczestnikom dostępu do opieki medycznej, profilaktyki prozdrowotnej i do zachęcania w uczestniczeniu w życiu kulturalnym i społecznym w swoim regionie. Inicjatywy związane są z warsztatami, szkoleniami czy kołami zainteresowań wśród osób starszych.

Opublikowano: 10 maja 2018 16:48

Kategoria: Ogłoszenia

Wyświetleń: 1047

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.