Marsz Onkorejs granicami Polski (gm. Władysławowo - 24/06)

Marsz Onkorejs granicami Polski (link otworzy duże zdjęcie)


7 dni, 34 trasy, kilkuset uczestników, niezliczone pokłady dobrej energii i jedna, wspólna idea - rak to nie wyrok! Już 24 czerwca 2018 roku rozpocznie się 3. edycja  Marszu Onkorejs granicami Polski w ramach projektu Fundacji OnkoRejs - Wybieram życie.

Kilkuosobowe grupy złożone z pacjentów onkologicznych i osób wspierających przemierzą Polskę, aby pokazać, że choroba nowotworowa nie przekreśla codziennej aktywności, a życie warte jest tego, żeby się badać. Każdy marsz to analogia naszej codzienności. Tak jak w życiu, idziemy ciągle naprzód, choć czasem napotykamy przeszkody; tak i tu, każdy kilometr to odkrywanie własnych granic i wspaniała praca terapeutyczna, warunkowana doświadczeniami i przygodą. Każda trasa to również nieoceniony wkład sponsorów i lokalnych władz.

Marsz Onkorejs - trasa

Trasa nr 3 otrzymała honorowy patronat Burmistrza Władysławowa, jej uczestnicy przejdą pieszo ok. 120 km szlakami naszego regionu z Jastrzębiej Góry do Ustki. Piechurzy wyruszą spod latarni na Rozewiu w dniu 24.06.2018 o godz. 10.00, aby po kilkanastu kilometrach marszu przez Jastrzębią Górę i Karwię dotrzeć do Dębek.

foto_onkorejs_1.jpg

Wszystkich, którzy chcieliby wesprzeć (finansowo lub rzeczowo) Marsz Onkorejs granicami Polski zapraszamy do kontaktu z Fundacją Onkorejs (www.onkorejs.pl) lub koordynatorem trasy nr 3 p. Jolantą Barańską (tel. 883 614 216).

Opublikowano: 24 maja 2018 10:46

Kategoria: Ogłoszenia

Wyświetleń: 1264

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.