"Odyseja" - Teatr Pozytywny już dziś (20/06)

Odyseja - Teatr Pozytywny już dziś (link otworzy duże zdjęcie)


Zespół Szkół im. Macieja Płażyńskiego w Pucku - Pozytywne Inicjatywy oraz Teatr Pozytywny zapraszają na spektakl pt. "Odyseja", który odbędzie się 20 czerwca (środa) o godz. 19:00 w sali 103 Urzędu Miejskiego we Władysławowie.

"W historii Odysa jak w soczewce skupia się cała wielkość i małość człowieka" - mówi w Prologu Hera. I to prawda. Miotany przez wichry i sztormy wciąż marzy o powrocie na Itakę, do ukochanej Penelopy i wciąż nie wraca. Zdobywa sławę bohatera za cenę wyrzeczeń i cierpienia najukochańszej żony. To paradoks, jakich wiele w życiu. Usłyszycie głos Posejdona, ryk Okeanosa. Poznacie przewrotność Kirke, Chłód Kalypso i namiętność Nauzykai. Zobaczycie Pasterki Heliosa i cienie Hadesu. Poznacie zemstę Heliosa i przepowiednie Tejrezjasza. Ujrzycie Atenę i Mojry, które snuć będą nić żywota jednego z najsławniejszych Herosów Starożytnej Hellady.

Kolejna premiera Teatru Pozytywnego na deskach sali widowiskowej Domu Rybaka. Przyjdźcie koniecznie, bo Gromowładny Zeus spogląda na Was z wyżyn Olimpu!

Opublikowano: 20 czerwca 2018 08:44

Kategoria: Ogłoszenia

Wyświetleń: 547

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.