Niebieski Parasol Radcy Prawnego - bezpłatne porady prawne (08/09)

Niebieski Parasol Radcy Prawnego - bezpłatne porady prawne (link otworzy duże zdjęcie)


Okręgowa Izba Radców Prawnych w Gdańsku zaprasza 8 września 2018 roku w godz. 13:00-17:00  na bezpłatne porady prawne w ramach programu Niebieski Parasol Radcy Prawnego OIRP Gdańsk, które udzielane będą podczas Rekonstrukcji historycznej - Bitwa o Wielką Wieś przy wejściu nr 1 na plaży we Władysławowie.

Program edukacyjny "Niebieski Parasol Radcy Prawnego OIRP Gdańsk" skierowany jest do szerokiego grona odbiorców, w szczególności seniorów, uczniów, studentów, czy organizacji pozarządowych. Głównym jego celem jest podnoszenie świadomości prawnej społeczeństwa na wielu płaszczyznach życia codziennego, w tym w szczególności w zakresie praw konsumenta, prawa rodzinnego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa spadkowego czy spółdzielczego. Jednym z filarów programu jest bezpłatna pomoc prawna. Wszyscy chętni mogą uzyskać pomoc radców prawnych i aplikantów radcowskich w rozwiązaniu różnorodnych problemów prawnych. 

Patronat honorowy nad akcją objęli: Mieczysław Struk - Marszałek Województwa Pomorskiego oraz Roman Kużel – Burmistrz Władysławowa Patronat medialny nad akcją objęło: Radio Plus.
Link do strony na FB.

Zobacz także: materiał w Radio Kaszëbë pn. "Bezpłatne porady prawne we Władysławowie".

Opublikowano: 31 sierpnia 2018 11:54

Kategoria: Ogłoszenia

Powiązane wiadomości:

Wyświetleń: 553

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.