Bezpłatne szkolenie ZUS nt. świadczeń pieniężnych z ubezpieczenia chorobowego i wypadkowego (21/09)

Zakład Ubezpieczeń Społecznych - logo (link otworzy duże zdjęcie)


Inspektorat w Pucku 21 września 2018 r. organizuje bezpłatne szkolenie dla pracodawców i ubezpieczonych na temat świadczeń pieniężnych z ubezpieczenia chorobowego i wypadkowego. Szkolenie rozpocznie się w siedzibie Inspektoratu przy ul. Elizy Orzeszkowej 3 o godzinie 10:00.

W trakcie szkolenie uczestnicy poznają rodzaje świadczeń z ubezpieczenia chorobowego i wypadkowego, ich wysokość oraz zasady przyznawania. Dowiedzą się także jakie dokumenty są niezbędne do wypłaty tych świadczeń. Eksperci ZUS odpowiedzą na wszelkie pytania.
Szkolnie potrwa ok. 2 godzin.

Zgłoszenia uczestnictwa przyjmujemy mailowo pod adresem: jolanta.budnik@zus.pl i telefonicznie pod numerami 58 674-57-00 lub 58 674-57-50, a także bezpośrednio w puckim Inspektoracie ZUS.

Źródło: Regionalny Rzecznik Prasowy Województwa Pomorskiego ZUS

Opublikowano: 03 września 2018 11:34

Kategoria: Ogłoszenia

Wyświetleń: 430

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.