Płyta "ON". Wiersze ks. Jana Twardowskiego śpiewa Weronika Korthals (2/12)

Płyta ON. Wiersze ks. Jana Twardowskiego śpiewa Weronika Korthals. Władysławowo, 2 grudnia 2018


Stowarzyszenie "Miłośnicy Sztuki" we Władysławowie i Centrum Kultury Promocji i Sportu we Władysławowie zapraszają na koncert: płyta "ON" - wiersze ks. Jana Twardowskiego śpiewa Weronika Korthals.


Niedziela, 2 grudnia 2018 r.,  godz. 17.00
Władysławowo, sala 103 Urzędu Miejskiego

„On” to tytuł albumu Weroniki Korthals, którego premiera zbiegła się z obchodami setnej rocznicy urodzin ks. Jana Twardowskiego. Tym razem wokalistka i kompozytorka zanurzyła się w bogactwo jego poezji i wspólnie z Mirosławem Hałendą skomponowała muzykę do jedenastu wybranych wierszy.

Efektem współpracy jest płyta pełna emocji, zadumy, mądrości i spokoju. W świecie pędzącym bez celu i na oślep, może stać się przystankiem umożliwiającym powrót do podstawowych i najważniejszych wartości.

Zagrają:
Mirosław Hałenda: instr. klawiszowe
Marcin Ciesielski: perkusjonalia
Krzysztof Paul: gitara
Michał Sasinowski: saksofon
Paweł Urowski: bas, kontrabas

Wstęp wolny!

Zobacz też: www.facebook.com

Opublikowano: 29 listopada 2018 09:07

Kategoria: Ogłoszenia

Wyświetleń: 718

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.