Zakończono zapisy na bezpłatny kurs języka angielskiego dla mieszkańców

Bezpłatny kurs języka angielskiego dla mieszkańców (link otworzy duże zdjęcie)


Informujemy o możliwości uczestnictwa w bezpłatnym kursie języka angielskiego, który odbędzie się na terenie Władysławowa. Kurs przeznaczony jest dla osób w wieku 25 – 73 lat, z wykształceniem maksymalnie średnim. Mile widziane osoby w wieku 50+ oraz osoby niepełnosprawne.

Kurs finansowany jest ze środków UE, a jego realizatorem jest Euro Forum z Lublina. Rozpoczęcie zajęć nastąpi po zebraniu grupy ćwiczebnej w ilości 12 osób. Planowany termin zakończenia kursu 31.05.2019 r.

Zapisy: sekretarz@wladyslawowo.pl (prosimy podać imię i nazwisko, wiek, wykształcenie, telefon kontaktowy oraz miejscowość zamieszkania).

Aktualizacja z dnia 4 grudnia 2018: Zapisaliśmy już pierwszych 12 uczestników. Obecnie tworzona jest lista rezerwowa (12 osób) zainteresowanych udziałem w projekcie, po której zakończy się przyjmowanie zgłoszeń.

Aktualizacja z dnia 12 grudnia 2018: Zapisane zostały już 3 pełne grupy po 12 osób. W razie ponownej rekrutacji lub w przypadku zwolnienia się miejsc, będziemy Państwa na bieżąco informować.

Aktualizacja z dnia 20 grudnia 2018: Po przeprowadzeniu procesu rekrutacji, zwolniły się 3 miejsca. Prosimy o możliwie szybkie zgłoszenia zainteresowanych! 

Aktualizacja z dnia 21 grudnia 2018: Zakończono zapisy, lista uczestników została uzupełniona. 

Opublikowano: 20 grudnia 2018 09:52

Kategoria: Ogłoszenia

Wyświetleń: 1419

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.