"Od plejstocenu do antropocenu, czyli jak człowiek zmieniał naszą planetę?" - wykład otwarty (12/12)

Od plejstocenu do antropocenu, czyli jak człowiek zmieniał naszą planetę? - wykład otwarty (12/


12 grudnia o godz. 18:00 zapraszamy w imieniu Nadmorskiego Parku Krajobrazowego na wykład otwarty "Od plejstocenu do antropocenu, czyli jak człowiek zmieniał naszą planetę?", organizowany w ramach Nadmorskiego Klubu Przyrodnika.


Żyjemy w czasach szczególnych - nigdy w historii Ziemi żaden organizm nie powodował tak szybkich i drastycznych zmian. Skala tych oddziaływań spowodowała, że mamy podstawy do wydzielenia nowej epoki geologicznej – antropocenu. Zmiany te stały się obecnie jednym z najpoważniejszych wyzwań cywilizacyjnych i wszystko wskazuje na to, że mogą one w znaczący sposób wpłynąć na dalsze losy ludzkości. O współczesnych i przeszłych zmianach środowiska i ich konsekwencjach dla ludzkiej cywilizacji opowie dr Dawid Weisbrodt - geograf, paleoekolog, pracownik naukowo-dydaktyczny Uniwersytetu Gdańskiego.

Wykład jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy (limit 30 osób): zgłoszenia przyjmujemy na adres e-mail: npk@pomorskieparki.pl lub telefonicznie pod numerem 58 674-06-85.

Termin: 12 grudnia 2018 r. (środa) o godz. 18:00
Miejsce: sala edukacyjna NPK w nowym budynku parku, Władysławowo ul. Morska 6a (obok Hallerówki).
Czas trwania wykładu ok. 2 godzin.

Zapraszamy osoby dorosłe i młodzież oraz starsze dzieci. Prosimy o przekazanie informacji osobom zainteresowanym. Cykl spotkań dofinansowany jest przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku.

Udział w wykładzie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na wykorzystanie danych osobowych. Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:
1) administratorem danych osobowych uczestników jest Pomorski Zespół Parków Krajobrazowych z siedzibą w Słupsku ul. Poniatowskiego 4a,
2) kontakt Nadmorski Park Krajobrazowy e-mail: npk@pomorskieparki.pl, tel. 58 674-06-85,
3) posiadają Państwo prawo dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody oraz prawo do przenoszenia danych i w tym celu powinni Państwo skontaktować się z administratorem danych,
4) mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego,
5) podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Jednocześnie zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu uczestnictwa w warsztatach. Niniejsza zgoda dotyczy również wykorzystania wizerunku poprzez zamieszczenie danych osobowych w celach edukacyjnych, promocyjnych i informacyjnych.

Opublikowano: 04 grudnia 2018 15:26

Kategoria: Ogłoszenia

Wyświetleń: 612

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.