Spotkanie ws. programu "Czyste Powietrze" - Fundacja GlobalECO (27/03)

Spotkanie w sprawie programu Czyste Powietrze - Fundacja Global ECO (link otworzy duże zdjęcie)


Fundacja GlobalECO zaprasza mieszkańców Gminy Władysławowo, zainteresowanych udziałem w programie „Czyste Powietrze”, z dofinansowaniem do 90% do termomodernizacji budynków oraz wymiany kotłów, na spotkanie informacyjne, które 
odbędzie się w dniu 27.03.2019 r. o godz. 19:00 w COS OPO "Cetniewo" we Władysławowie.

Program „Czyste powietrze” realizowany jest przez Ministerstwo Środowiska przy współpracy z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Celem jest montaż instalacji kotłów, pomp ciepła oraz termomodernizacji budynków. Istnieje możliwość uzyskania dotacji oraz preferencyjnej pożyczki na sfinansowanie wkładu własnego i na instalacje OZE (fotowoltaika, kolektory słoneczne). Możesz wykonać inwestycję bez udziału środków własnych!

Miejsce spotkania:
Środa, 27.03.2019 r., godz. 19:00 – Centralny Ośrodek Sportu Ośrodek Przygotowań Olimpijskich im. Feliksa Stamma Cetniewo we Władysławowie.

Opublikowano: 06 marca 2019 09:03

Kategoria: Ogłoszenia

Wyświetleń: 493

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.