Ogólnopolska Karta Seniora

Ogólnopolska Karta Seniora (link otworzy duże zdjęcie)


Każdy senior, który ukończył 60 lat może bezpłatnie wyrobić własną Ogólnopolską Kartę Seniora. Wystarczy, że przystąpi do Programu Ogólnopolskiej Karty Seniora, wypełniając formularz zgłoszeniowy. W wybranych miastach karty wydawane są na Uniwersytetach Trzeciego Wieku, w Klubach Seniora oraz targach i wydarzeniach dla seniorów. Karta umożliwia korzystanie ze zniżek w rozmaitych punktach, instytucjach i ośrodkach zdrowia.

Ogólnopolska Karta Seniora wydawana jest każdej osobie, która ukończyła 60. rok życia. Aby ją otrzymać należy pobrać, wypełnić i wysłać formularz na adres al. J. Słowackiego 46/30, 30-018 Kraków, dołączając do wysyłki zaadresowaną kopertę i znaczek pocztowy oraz plastikowe zakrętki po butelkach. Zakrętki zostaną przekazane na cele charytatywne.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY - OGÓLNOPOLSKA KARTA SENIORA

REGULAMIN - OKS

INFORMACJE DOT. PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

LISTA FIRM - OKS

Karta ta umożliwia korzystanie ze zniżek w rozmaitych punktach, instytucjach i ośrodkach zdrowia. Takich punktów jest już ponad 1400, a z każdym dniem ta liczba rośnie. Współpracujemy również z ponad 100 Samorządami Przyjaznymi Seniorom, którzy pomagają dotrzeć z Ogólnopolską Kartą Seniora do osób 60+ w środowisku lokalnym.

Seniorze! Pamiętaj, że to Ty współtworzysz Program Ogólnopolskiej Karty Seniora – możesz zapraszać przedsiębiorców do oferowania zniżek oraz zachęcać swój samorząd do wydania z nami lokalnej edycji Ogólnopolskiej Karty Seniora.

Zobacz gdzie skorzystasz z OKS?

Opublikowano: 25 marca 2019 09:43

Kategoria: Ogłoszenia

Wyświetleń: 702

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Dostosowanie stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne z terenu Gminy Władysławowo do wymogów WCAG 2.0 poprzez ich budowę" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.